KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759060

nr 1575 9060

Valerij Chirkov

(f. 1943), Sverige

Oljemålning, "Have a nice summer I". Signerad. Olja på pannå, 77x58 cm, oramad

Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 19:30:30

26/10 14:06:35 1      Vinnande bud

Valerij Chirkov

Läs mer om Valerij Chirkov